Новини та статті

Всього: 10349

Нові
Нові
Популярні
За вподобаннями
За коментарями
За весь час
За тиждень
За місяць
За рік
За весь час
Нові
Нові
Популярні
За вподобаннями
За коментарями
За весь час
За тиждень
За місяць
За рік
За весь час

12 лютого

9

8306

чи можу я виїхати за кордон на підставі того що я являюся особою яка має одного із своїх батьків чи батьків дружини (чоловіка) із числа осіб з інвалідністю I чи II групи і супроводжують одного із таких батьків для виїзду за межі України, за наявності документів (їх нотаріально засвідчених копій), що підтверджують родинні зв’язки, інвалідність, а також документів, що підтверджують спільне проживання (їх задеклароване або зареєстроване місце проживання (перебування) збігається із задекларованим або зареєстрованим місцем проживання (перебування) їх батьків чи батьків дружини (чоловіка), в резерві все добре, є відстрочка по бронюванню, вік 25 років, військовозобов'язаний?
7

1789

Доброго дня! Питання щодо оплати днів проходження ВЛК, яке працівник САМ ініціював, генеруючи направлення у Резерв+. Я так розумію це вже не виконання громад.обов"язку і середню з/пл. за ці дні не платимо? Дякую!
3

1667

Закон - законом, а на практиці буде по-всякому. Наприклад, мобінг дуже важко довести. В установі, де я працюю, закон такий діяв вже давно, але - по відношенню лише до одного працівника (Юлі). А іншим директор могла подзвонити в любий час. До мене дзвонила і у вихідні; і - не по роботі, а - запитати, наприклад, правило з укр. мови, коли з сином робила домашню роботу. І в одній з суперечок говорила: "Так, Юлі я не подзвоню, а іншим - подзвоню ". А те, що ВРУ зареєструвала законопроєкт щодо права на інформаційний спокій, я вважаю, свідчить лише про те, що нахабство керівника стало, на жаль, непоодиноким випадком.
5

1872

Я в своїй роботі стикають з тим, що завжди потребують відомості тільки за основгими працівниками, мовляв що за сумісниками ведуть облік за основним місцем роботи. Але я всеодно ( на всяк випадок) передаю повідомлення про прийняття та звільнення таких працівників

11 лютого

3

2637

Доброго дня. Підкажіть як діяти якщо критичність була отримана від Мінекономіки, а тепер отримали від ОВА .Як видалити стару критичність і ввести нову від ОВА
5

2415

Яно! На місцях лінь пускає "метастази". Наприклад, педагогам в цьому році збільшили зарплату. Самовдосконалюватися вони не хочуть (не кажу про всіх), а лише питають, коли буде з/пл та чи вірно бухгалтер її нарахує. Крім того, на превеликий жаль, педагоги і вивчення кадрового законодавства - дві великих різниці. Але вони будуть вказувати бухгалтеру на його "помилки" в нарахуванні їм з/пл.
Усі публікації10349
Новина6585
Стаття1408
Консультація2089
Мінікурс191
Розваги15
АІ-Консультація61
Теми
Бронювання985
Випробовувальний термін34
Відповідальність / Перевірки447
Відпустки663
Відпустки на дітей180
Відпустки навчальні14
Відпустки неоплачувані104
Відрядження45
Військовий облік1288
Воєнний стан173
Головне за тиждень73
Держслужба, ОМС91
Діловодство380
Дія58
Електронний кабінет50
Звільнення472
Звітність77
Інше659
Календар кадровика68
Калькулятори / розрахунки11
Класифікатор професій119
Колдоговір24
Лікарняні / Страховий стаж340
Медогляди202
Медперсонал45
Мобілізовані / Добровольці ТРО163
Оплата праці371
Освітяни59
Особливі працівники327
Охорона праці172
Письмові трудові договори80
Посадові інструкції67
Прийняття355
Ранковий кадровик587
Робочий час208
Скорочення48
Соціальне страхування / Пенсії338
Сумісництво67
Табель36
Трудова книжка461
Трудовий кодекс39
Умови праці369